Paczka dla Bohatera

Krakowska Drużyna Orlątim. A. Petrykiewicza ogłasza jubileuszową już zbiórkę-

"X Paczka dla Bohatera".

Co zbieramy?

-Produkty spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia (kawa, herbata, kakao, słodycze, cukier, mąka, kasze, ryż, olej, płatki śniadaniowe, bakalie, dżemy, owoce w puszkach, suche drożdże, proszek do pieczenia, konserwy, syropy, soki itp.)

-Słodycze

- Artykuły chemiczne (szampony, żele pod prysznic, płyny do kąpieli, pianki i maszynki do golenia, proszki do prania, kremy, mydła, pasty do zębów, itp.)

-Środki ochronne (płyny do dezynfekcji rąk, przedmiotów i toalet, maseczki ochronne, chusteczki nawilżane itp.)

Inne (papier toaletowy, ręczniki papierowe, itp.)

Zachęcamy również młodzież do przygotowania kartek z życzeniami świątecznymi dla kombatantów. Kartki, które będą posiadały elementy dekoracyjne powinny być umieszczone w kopertach, aby nie uległy uszkodzeniu.

Zbiórka darów trwa: 23 listopad- 4 grudzień

Gorąco zachęcamy całą społeczność kaszowskiej jedynki do wsparcia zbiórki!!!

Paczka dla Bohatera

Utworzono dnia 25.11.2020, 19:35