Akcje charytatywne

KALENDARIUM

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Dar serca
W listopadzie nasi wolontariusze zorganizowali mikołajkową zbiórkę darów dla dzieci, które przebywają na oddziale onkologicznym Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Uczniowie kaszowskiej jedynki, wzruszeni losem małych pacjentów zmagających się z przewlekłą chorobą i samotnością w trakcie szpitalnego pobytu, postanowili podzielić się z nimi darami prosto z serca. Udało się zebrać imponującą ilość artykułów papierniczych, plastycznych, książek, gier, które może choć trochę umilą ten trudny czas.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom - jesteście WIELCY i WIELKIE są Wasze współczujące SERCA.

Dar serca

Utworzono dnia 04.12.2021, 22:54