Wewnątrzszkolny turniej tenisa stołowego

Utworzono dnia 04.09.2019, 11:17

21 marca w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny turniej tenisa stołowego. W zawodach wzięło udział 12 zawodników. Turniej owocował w piękne, długie wymiany. Chłopcy zagwarantowali dużą dawkę pozytywnych emocji. Rywalizacji między zawodnikami, a w rzeczywistości kolegami toczyła się przy ogromnej sportowej rywalizacji , jednak nie zapominali o zasadach fair play i wzajemnych sympatiach , które po każdym spotkaniu okazywali wzajemnymi piątkami i podziękowaniami za mecz. Zwycięzcą turnieju został uczeń klasy VI Bartosz Stybura, który wygrał w finale z Filipem Mułą, natomiast trzecie miejsce wywalczył po zaciętym boju Kacper Zelech z klasy 5 pokonując jednego z faworytów turnieju Kacpra Tomasika ucznia klasy VII. Na uznanie zasługuje uczeń klasy IV Eryk Makowski który był czarnym koniem turnieju, w fazie grupowej uległ tylko późniejszemu triumfatorowi. Jednak z powodów osobistych musiał opuścić przedwcześnie nasz turniej, co pozwoliło w późniejszym etapie Filipowi dotrzeć do finału. Wszystkim uczestnikom gratujemy i dziękujemy za udział w turnieju.