Mistrzostwa Gminy Liszki w piłce nożnej chłopców

Utworzono dnia 04.09.2019, 11:19

W dniu 15.05.2019, odbyły się Mistrzostwa Gminy Liszki w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody zakończyły się bardzo dobrym wynikiem dla uczniów z naszej szkoły. Chłopcy zdobyli mistrzostwo.

W rywalizacji, drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie A, w półfinale reprezentanci naszej szkoły  pokonali SP Kryspinów dopiero po serii rzutów karnych w których bohaterem został nasz bramkarz w tym meczu Filip Muła.  Finał został rozegrany pomiędzy SP Liszki a SP Kaszów I. W meczach grupowych zespoły te rozegrały już mecz i zakończył się wynikiem 2 : 1 dla Liszek. W finale drużyna z SP Kaszów I po wyrównanym meczu zwyciężyła 1 : 0. Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromną wolą walki i odpowiedzialnością w najważniejszych momentach turnieju. Dzięki czemu w najbliższy czwartek nasi chłopcy będą reprezentować nasza szkołę w zawodach na szczeblu powiatowym.

Nasz zespól wystąpił w składzie: Bartosz Stybura, Bartosz Tomasik, Filip Muła, Marcin Kotara, Kacper Zelech, Dawid Haber, Damian Kucharski i Eryk Makowski.

Gratulujemy osiągniętego wyniku i zachęcamy do dalszego uprawiania sportu.